

źródło: Głos Wielkopolski 28/29.04.1990 rok
Bogdan Kwieciński we wrześniu 1937 roku objął placówkę attaché wojskowego i lotniczego Ambasady RP w Londynie.
Pracował w Londynie w okresie wielkiego przedwojennego ożywienia kontaktów wojskowych i lotniczych między Polską a Anglią. Po klęsce wrześniowej odegrał wielką rolę w tworzeniu polskich jednostek lotniczych na Zachodzie. Służył jako polski attaché lotniczy w Londynie przez cały okres wojny.
źródło: http://www.bjk.muzeumlotnictwa.pl/biografia.html